Katalog szkoleń

1000 zł Kup teraz
Szkolenie dla PH w zakresie OZE
icon 57 zł Kup teraz

Ostrzeżenie!!
Ostatnia REALNA Szansa na 200 000 zł DOTACJI

NIE ZMARNUJ JEJ

Co by zmieniło się w Twoim życiu, gdyby na Twoim koncie pojawiał się ZASTRZYK dodatkowych pieniędzy, powiedzmy dodatkowe 200 000 zł na rozwój nowych rynków zbytu dla Twoich produktów lub usług?

Jak byś się czuł?

200 000 zł bezzwrotnego dofinansowania na pewno przyspieszy rozwój Twojej firmy, a Ty będziesz miał wreszcie czas, żeby trochę odpocząć i zaplanować dalszy postępy firmy, a nie tylko biegać, denerwować się i rozwiązywać coraz to nowe bieżące problemy

SZKOLNIE VIDEO, które zaraz zobaczysz zawiera instrukcję KROK PO KROKU jak wykorzystać ostatnią szansę  na 200 000 zł DOTACJI na Rozwój Eksportu dla Twojej Firmy
icon 17 zł Kup teraz
Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak spełnić wymogi gospodarowania odpadami w Twojej firmie i unikniesz kary nawet do 10 000 zł !
icon 37 zł Kup teraz
 W szkoleniu znajdują się tylko i wyłącznie wyselekcjonowane informację, najbardziej przydatne i prezentowane w sposób zrozumiały dla każdego.
Jest to instrukcja „KROK PO KROKU” jak zarejestrować działalność jednoosobową gospodarczą, dzięki której KAŻDY może zostać „swoim szefem”.
icon 17 zł Kup teraz
 Szkolenie przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy podlegają obowiązkowi rozliczania się ze środowiska.
icon 17 zł Kup teraz
Szkolenie przeznaczone dla firm podlegających obowiązkom w zakresie ochrony środowiska
icon 37 zł Kup teraz
Czy wiesz, że możesz dostać zwrot kosztów wynagrodzenia nowozatrudnionwego pracownika, a więc „darmowego” lub „prawie darmowego pracownika” z Powiatowego Urzędu Pracy?
Jeżeli brakuje Ci na wszystko czasu zatrudnij nowego pracownika, który Cię odciąży, ja w tym szkoleniu pokażę Ci jak jeszcze dostać na to dofinansowanie.
icon 27 zł Kup teraz

Prowadząc działalność gospodarczą wiele razy możemy wpaść w zastawioną pułapkę nieuczciwego kontrahenta.
Jeżeli jesteś świadomy zagrożeń możesz je w prosty sposób zniwelować. Wystarczy wiedzieć o kilu prostych zasadach, aby zmniejszyć ryzyko i nie pozwolić na to, aby nieuczciwy kontrahent cieszył się z naszej niewiedzy.
To szkolenie to szereg porad dla wszystkich tych, którzy wolą być mądrzejsi przed, a nie po fakcie !
Szkolenie przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy chcą poznać metody uchronienia się przed nieuczciwym kontrahentem.

icon 17 zł Kup teraz
Szkolenie przeznaczone jest dla osób odważnych, przedsiębiorczych i kreatywnych, bo tylko tacy poszukują sposobów na zdobycie pieniędzy na założenie bądź rozwój własnej firmy. Oprócz dobrego pomysłu, chęci i energii do założenia i rozwoju  przedsiębiorstwa, niezbędne są też środki finansowe. Istnieje kilka sposobów na zdobycie pieniędzy na własną firmę. Zobacz sam, ile masz możliwości .
icon 27 zł Kup teraz
Czy wiesz, że osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy mogą uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności ???
Chciałbyś się dowiedzieć jak to zrobić ??
Przygotowałem dla Ciebie praktyczne szkolenie jak wypełnić wniosek i biznes plan do P.U.P.-u